lahzenegar mobile app

#عاشورا‌_زنده_است

پخش زنده اینترنتی هیات‌های مذهبی سراسر کشور
با همکاری عقیق و لحظه نگار

با اینترنت رایگان برای ایرانسلی‌ها *

به مجلس روضه خوش‌آمدید

هیاتی‌ها! آستین‌ها را بالا بزنید که محرم در راه است. امسال در کنار مشکی‌پوش کردن مجلس و هماهنگی واعظ و مداح، با همت هم پخش زنده اینترنتی را هم انجام می‌دهیم تا مخاطبان بیشتری بتوانند از دم هیات شما دم بگیرند.

برای پخش زنده‌ی هیات خود دو راه دارید: پخش زنده با موبایل خودتان (اگر می‌خواهید ساده و سریع لایو کنید) و پخش زنده با لپ تاپ (اگر کیفیت صدا و تصویر برای شما مهم است) لازم به ذکر است که:

  • ۱کلیه خدمات لحظه نگار برای شما رایگان است
  • ۲هیچ محدودیتی در تعداد مخاطبان آنلاین شما وجود ندارد
  • ۳از مخاطبان ایرانسلی هیات شما حجم اینترنت کسر نمی‌گردد (ویژه هیات‌های برگزیده)

نوبت پارچه‌های مشکی است

فضای مجازی را مشکی‌پوش کنید. شما می‌توانید هیات خود را به صورت مستقیم در کانال‌های تلگرامی پخش زنده کنید. همچنین اگر وب‌سایت داشته باشید، می‌توانید از امکانات Lahzenegar TV استفاده کنید و با ایجاد تلویزیون اینترنتی برای خودتان، پخش زنده را بر روی سایت خود نمایش دهید.
همچنین، پخش زنده و بازپخش لایو‌های برگزیده‌ی مراسم ده روز اول ماه محرم الحرام در صفحه اول سایت و اپلیکیشن لحظه‌نگار و وب‌سایت عقیق قرار داده خواهد شد.

* امسال دو امکان ویژه برای هیات‌های برگزیده فراهم شده است. علاوه بر این که مشاهده پخش زنده‌ی این هیات‌ها برای مشترکین ایرانسل رایگان خواهد بود، پخش زنده این هیات‌ها به هزاران نفر اطلاع‌رسانی می‌شود.